Comentarii (15) |
|
Postat de Dan - YO3GH (yo3gh) la 2005-06-21 17:11:38 (ora Romaniei) | | Intradevar , superbe rezultate .... va felicit pe toti din toata inima , meritati toata admiratia nostra ! '73 de YO3GH , Op. Dan , http://www.geocities.com/dan_baciu
|
|
Postat de Ovidiu Orza - YO2DFA la 2005-06-21 17:27:58 (ora Romaniei) | | Rezultat formidabil!!!!!
Felicitãri sportivilor ºi antrenorilor, atât celor de la cluburi cât ºi celui de la LOT!!!!
Sper ca performanþa sã se repete ºi la Campionatul Mondial în US (nu medalia ci sã invingem Russia)! 73 si la mai mare!
Ovidiu - YO2DFA |
|
Postat de Vasile - YO6EX (yo6ex) la 2005-06-21 17:52:40 (ora Romaniei) | | Felicitari si la mai mare! Va doreste un "fost" telegrafist.... |
|
Postat de Adrian Stanescu - YO3AV la 2005-06-21 20:55:40 (ora Romaniei) | | Splendid!si felicitari Gabi si tuturor care atzi fost acolo.Ma gandesc la prietenul nostru Radu care nu a mai apucat sa se bucure de victorie.Imi spunea odata ca nu stie daca va apuca momentul in care va depasi eternul loc III pe care ajunsese sa-l urasca aproape.Iata o bucurie si pentru el.DUMNEZEU sa-l odihneasca!
Felicitari pentru totzi sportivii radioamatori!
|
|
Postat de Adrian Scripca - YO8SSW la 2005-06-21 22:56:46 (ora Romaniei) | | felicitari echipei Romaniei pentru fabuloasele rezultate obtinute si la mai mare !
salutari lui Bogdan Buzoianu cu care am concurat impreuna in tinerete si domnului Coca, YO8SS caruia telegrafia ii curge in vene de mic copil ! |
|
Postat de Alex - YO9FYP la 2005-06-22 07:20:10 (ora Romaniei) | | Felicitari din toata inima ! Este un rezultat de exceptie care s-a obtinut cu f. f. multa munca, fiindca altfel nu se putea. Poate ar fi bine sa apara si fotografiile acestor concurenti deoarece prin acest rezultat s-a mai scris o pagina in istoria radioamatorismului romanesc. |
|
Postat de Romica - YO9CFR la 2005-06-22 11:38:41 (ora Romaniei) | | Felicitari si multumiri celor care au crezut si facut ca acest lucru sa fie posibil.
|
|
Postat de Marcel - YO4AB la 2005-06-23 11:16:24 (ora Romaniei) | | F E L I C I T A R I I ! - YO8WW & COMPANY
Sunt convins ca este doar inceputul |
|
Postat de Dan Mihai Rusu - YO8BPK la 2005-06-23 17:31:08 (ora Romaniei) | | Din toata inima felicitari! Visurile devin realitate cand cei care viseaza cred in ele.
73's + 88's Dan |
|
Postat de Puiu Stefan - YO3CBZ la 2005-06-24 05:02:47 (ora Romaniei) | | Felicitari echipei,rezultat de exceptie,pacat ca nu este mediatizat .Pentru alte sporturi presa ar fi sarit in aer .
73's si sa auzim numai de bine! |
|
Postat de LARI - YO9CSM la 2005-06-24 14:38:11 (ora Romaniei) | | FELICITARI GABI,ESTI MARE, ,,TOT INAINTE '' !!!
73'S si sa ne vedem cu bine.
Lari,24-06-2005,ALEXANDRIA. |
|
Postat de Vasile Nicola - YO7AWZ la 2005-06-24 21:22:31 (ora Romaniei) | | ...si iata ca se poate! Multe si calduroase felicitari BRAVILOR! Indrasniti mai sus. Ca personalitati ati dovedit ca AVETI CE VA TREBUIE pentru asta. Sa speram ca se vor gasi si mijloace materiale. 73's Vasile |
|
Postat de LAUR - YO8AXP la 2005-07-11 13:17:40 (ora Romaniei) | | Iata ca tot telegrafia, radacina a radioamatorismului, mult dispretuita si considerata ca mod de lucru depasit, de catre multi "progresisti", ne aduce satisfactii deosebite. Fara telegrafie, radioamatorismul nu ar avea istorie si nu ar fi un sport (GREU, cand este abordat cu seriozitate, si nu doar ca un simplu divertisment, asa cum se intampla adeseori). Rezultatul exceptional obtinut de echipa Romaniei nu poate fi apreciat suficient prin cuvinte. Acestor sportivi si antrenorilor lor sa le facem cat mai mult loc in sufletele noastre si sa le dorim ca si in viitor sa repete aceste performante. |
|
Postat de LAUR - YO8AXP la 2005-07-11 13:20:14 (ora Romaniei) | | Iata ca tot telegrafia, radacina a radioamatorismului, mult dispretuita si considerata ca mod de lucru depasit, de catre multi "progresisti", ne aduce satisfactii deosebite. Fara telegrafie, radioamatorismul nu ar avea istorie si nu ar fi un sport (GREU, cand este abordat cu seriozitate, si nu doar ca un simplu divertisment, asa cum se intampla adeseori). Rezultatul exceptional obtinut de echipa Romaniei nu poate fi apreciat suficient prin cuvinte. Acestor sportivi si antrenorilor lor sa le facem cat mai mult loc in sufletele noastre si sa le dorim ca si in viitor sa repete aceste performante. |
|
Postat de Mihai Dumbrava - YO7LHC la 2005-07-17 12:28:20 (ora Romaniei) | | Felicitari! Ma bucur enorm pentru acest succes si sunt convins ca vom ajunge candva primii. Hotararea o aveti! Si as dori ca cei „de sus din federatie” sa mediatizeze acest eveniment, fiindca televiziuni sunt multe. Iar antrenamentul, emotiile si competitia nu au fost cu nimic mai prejos decat cele din alte sporturi cu priza la public. Inca o data Felicitari! pentru acesti sportivi care demonstreaza ca in Romania exista si oameni extraordinari... |
|